ELAZIĞ MADEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından planlanan Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı İlçemiz Maden Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından  planlanan Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı İlçemiz  Maden Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından  planlanan Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP) toplantısı 29 Kasım Perşembe günü Maden Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı. Toplantıya Din Öğretimi Şube Müdürü Süleyman AYDINOĞLU, Maden Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yalçın GÜLER, Maden AİHL müdür yardımcıları Serhat ÖZTÜRK ve Serkan KAYA ile Şehit Gökmen Taşkıran İmam Hatip  Ortaokulu Müdürü ÖMER KÖÇER katılmıştır.

Toplantıda “Ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz; alimler, bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler veya eğitim yöneticilerinin davranışlarından örnekler” konusu kapsamında ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasında katkıda bulunan medeniyet öncülerinden Mimar Sinan, Harezmi, Biruni, El Cezeri, İbn-i Sina, Uluğ Bey gibi öncü şahsiyetlerin hayatlarını ve eserlerini konu alan makaleler okunmuştur. İbn-i Sina ve Mimar Sinan İle ilgili EBA’da yayınlanan belgeseller izlenmiştir.


29-11-201829-11-201829-11-2018 

Camii Kebir Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi Eski Askerlik Şubesi Binası Maden/ELAZIĞ - 0 424 441 21 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.